Welcome to City Bardurilla
Minttu, City Bardurilla
Tervetuloa City Bardurillaan
Katju, City Bardurilla

City Bardurilla

Kauppamiehenkatu 1 45100 Kouvola

+358 542 023 944

MA-PE 10-17

AVOINNA MA-PE 10-17 MUUT AJAT SOPIMUKSEN MUKAAN

Minttu

KESKUSTAN LIIKKEESSÄ TEITÄ PALVELEE

Katju

</p>
<h4>Minttu Nulpponen</h4>
<p>

Minttu Nulpponen

+358 542 023 944
minttu@bardurilla.fi

……………………………
</p>
<h4>Anni Jalkanen</h4>
<p>

Anni Jalkanen

+358 542 023 944
anni@bardurilla.fi

……………………………
</p>
<h4>Katju Metsäranta</h4>
<p>

Katju Metsäranta

+358 542 023 944

……………………………
</p>
<h4>Taiju Koivula</h4>
<p>

Taiju Koivula

+358 542 023 944
taiju@bardurilla.fi

……………………………
</p>
<h4>Sonia Västilä</h4>
<p>

Sonia Västilä

+358 542 023 944
sonia@bardurilla.fi

……………………………
</p>
<h4>Elina Hämäläinen (Kosmetologi)</h4>
<p>

Elina Hämäläinen (Kosmetologi)

+358 542 023 944
elina@bardurilla.fi

……………………………
</p>
<h4>Mira Korjus (Koulutettu Hieroja)</h4>
<p>

Mira Korjus (Koulutettu Hieroja)

+358 542 023 944
mira@bardurilla.fi

……………………………

Bardurilla

netti sivu

Sisään

City Bardurilla

netti sivu

Sisään

Eskolanmäen Bardurilla

netti sivu

Sisään